Navrhujeme interiéry

NINAS design

INVESTOVANÍM DO INTERIÉROVÉHO NÁVRHU MUSÍTE UŠETRIŤ! PENIAZE, ČAS A ENERGIU.

Návrhy interiérov od profesionálov

line-separator-green_zps8e704a6c - 2
Dragan 2
lapas-7
Kroko 2(1)

Zameriavame sa predovšetkým na poradenstvo v oblasti interiérového dizajnu , vypracovanie projektovej dokumentácie a realizácie interiérov na kľúč. Našim cieľom je vytvorenie harmonického, funkčného a nadčasového bývania. Kladieme dôraz na vycibrený dizajn a kvalitu spracovania všetkého interiérového vybavenia . Rozhodli ste sa dodať svojmu interiéru nový vzhľad? Radi by ste originálny, unikátny dizajn vašich priestor? Obráťte sa na nás! Návrhy interiérov robíme už 12 rokov. Máme za sebou rad spokojných klientov, ktorí sa k nám radi vracajú.

Interiéry , ktoré navrhujeme, sú nielen krásne, ale aj praktické a nadčasové. V našom štúdiu sú k dispozícii všetky materiály všetkých zariaďovacích predmetov, na ktoré si môžete siahnuť a všetko si poriadne prezrieť. Vďaka tomu získate presnejšiu predstavu o konečnom výsledku interiéru.

Realizujeme návrhy interiérov pre komerčné i súkromné priestory. Sledujeme najnovšie trendy z oblasti interiérového dizajnu , teda sme schopní reflektovať všetky novinky zo sveta dizajnu aj pri realizácii Vášho projektu.

Radi vám pomôžeme s čiastočnou prestavbou interiéru, či kompletné rekonštrukciou “na kľúč”. Sme schopní dodať to najlepšie, čo súčasný trh ponúka. Tieto značky sú nami overené, preto sa nemusíte obávať kvality produktov.

Potrebujem návrh interiéru?

Služby návrhu interiéru sú vhodné pre všetkých, ktorí si chcú dopriať nové a originálne priestory. Naše služby nevyužívajú len ľudia, ktorí sú v tejto oblasti bezradní, ale aj tí, ktorí si chcú rozšíriť prehľad o tom, čo dnešný trh ponúka.

Venujeme precízne prípravu projektu, aj jeho realizáciu. Každý krok starostlivo konzultujeme s klientom a snažíme sa maximálne vyjsť v ústrety všetkým predstavám, ktoré klient má.

Ak necítite, že by bola estetika vašou silnou stránkou, rozhodne by ste mali služby návrhy interiérov zvážiť. V akomkoľvek priestore, či už v pracovnom, či osobnom, by ste sa mali skrátka cítiť dobre. A toho pri využití služieb NINAS design docielite.

Realizácie

line-separator-green_zps8e704a6c - 2

Pozrite sa na naše realizované zákazky interiérového dizajnu , aby ste získali lepší prehľad o našich schopnostiach. V prípade že sa Vám naše realizácie páčia a niečo podobné by ste si zvládli predstaviť u Vás doma, či v kancelárii, neváhajte nás kontaktovať . Sme schopní dodať unikátny vzhľad takmer akémukoľvek priestoru.

Čo môžem čakať od návrhu interiéru?

line-separator-green_zps8e704a6c - 2

Nový priestor sa stane príjemným miestom, kam sa budete radi vracať. Či už sa jedná o pracovný priestor, kancelária, predsálí v hoteli, či váš byt, váš priestor bude vyzerať reprezentatívne. Ak chcete vidieť naše odvedenej práce, pozrite sa na realizácie interiérového dizajnu, ktoré sme doteraz vykonali. Ak vás zaujíma viac informácií, určite nás kontaktujte.

Spolupráca

line-separator-green_zps8e704a6c - 2

Spolupracujeme s najlepšou značkou v oblasti interiérového dizajnu , ktorých meno je ekvivalentom kvality. Váš priestor vybavíme tým najlepším, čo náš trh ponúka. Prezrite si naše referencie. Získate lepší prehľad o tom, v akom duchu váš priestor  dokážeme vybaviť.