Realizácia projektov

Realizácia interiérového dizajnu

line-separator-green_zps8e704a6c - 2

PROJEKTY:

Neviete si celkom predstaviť zmeny Vášho interiéru? Chcete to najskôr vidieť?

VIZUALIZÁCIE

Neviete si celkom predstaviť zmeny Vášho interiéru? Chcete to najskôr vidieť?
Okrem návrhu zabezpečíme aj kompletnú realizáciu.

REALIZÁCIE

Okrem návrhu zabezpečíme aj kompletnú realizáciu.
Každý jeden kúsok, ktorý vidíte na našich fotkách, si môžete u nás objednať.

NÁBYTOK NA MIERU

Každý jeden kúsok, ktorý vidíte na našich fotkách, si môžete u nás objednať.
12345678

Za dobu našej existencie sme zvládli realizovať návrhy interiérov pre rad klientov. Sme schopní flexibilne reagovať na akúkoľvek požiadavku a vytvoriť riešenie interiérového dizajnu pre každého. Každý z našich interiérových riešení navrhujeme s ohľadom na posledné trendy v dizajne. Pri realizácii projektu používame iba overené značky popredných dizajnových výrobcov. Prejdite si celú našu fotogalériu realizáciou a inšpirujte sa. Veríme, že sme schopní nájsť riešenie aj pre vás.

Zariaďujete obývačku, spálňu, detskú izbu či pracovňu? Pomôžeme vám s praktickým a originálnym riešením presne podľa vašich požiadaviek. Vy si určíte požadované rozmery, my vám zaručíme milimetrovú presnosť. Vy si vyberiete z množstva farieb a materiálov, my vám zabezpečíme maximálnu kvalitu prevedenia.

1-izbový

Interiérový dizajn na mieru

Každá realizácia sa nezaobíde bez priamej asistencie klienta. Klient je pre nás na prvom mieste, pretože je to práve on, kto bude priestory využívať. Je preto neskutočne dôležité, aby bol dizajn interiéru naozaj vyvedený na mieru jeho potrebám a špecifikáciám.

Nie všetci zdieľame rovnaký vkus a neradi by sme klientovi navrhli riešenie, v ktorom by sa človek necítil dobre. Ako sa hovorí, 1000 ľudí je 1000 chutí a každý považuje za krásne niečo iné. Preto vytvárame len také riešenie, ktoré je v súlade s predstavou klienta o dizajne jeho interiéru.

71278868_2572506066314177_5104879243330846720_o(1)

Interiérový dizajnér k vašim službám

V priebehu celej realizácie vášho projektu budete mať k službám špecializovaného bytového architekta , ktorý s vami bude konzultovať každý krok k premene vášho interiéru v hodnotný dizajnový celok.

Veríme, že táto realizácia prečká všetky vaše očakávania a budete s interiérovým dizajnom od nás úplne spokojní. Na fotografiách na tejto stránke môžete vidieť niektoré z doterajších realizovaných projektov. Pozrite sa pod pokrievku nášho know how a vnímajte tú inšpiráciu. Tiež by ste chceli taký interiérový dizajn? Neváhajte sa nám ozvať! Radi vymyslíme riešenie aj pre váš interiér.

Výroba nábytku na mieru pre Vás

line-separator-green_zps8e704a6c - 2

Spolupracujeme s firmou Nesia ktorá nám vyrába a dodáva nábytok vytvorený na mieru Vaším požiadavkám.

NÁBYTOK VYROBENÝ SLOVENSKÝMI PROFESIONÁLMI

 
NADČASOVÝ, KVALITNÝ A NAJMÄ VYROBENÝ NA MIERU, TO JE NÁBYTOK Z PONUKY SPOLOČNOSTI NESIA TRADE, S.R.O. . AKO SAMOZREJMÚ SÚČASŤ PONUKY CHÁPEME INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP, NÁVRHY A NESKÔR I REALIZÁCIU PROJEKTOV. 
livingroom

Čo môžem čakať od návrhu interiéru?

line-separator-green_zps8e704a6c - 2

Nový priestor sa stane príjemným miestom, kam sa budete radi vracať. Či už sa jedná o pracovný priestor, kancelária, predsálí v hoteli, či váš byt, váš priestor bude vyzerať reprezentatívne. Ak chcete vidieť naše odvedenej práce, pozrite sa na realizácie interiérového dizajnu, ktoré sme doteraz vykonali. Ak vás zaujíma viac informácií, určite nás kontaktujte.